0314 564 75 80
gaz.mardavij@gmail.com
0314 564 75 80
gaz.mardavij@gmail.com
خرید گز اصفهان

درباره گز مرداویج

مرداویج نام خود را از «مرداویج زیاری» که بنیانگذار سلسله زیاریان در اصفهان بود، گرفته است.

گز مرداویج با تولید حدود ۴۰ مدل گز و سوهان گزی در طعم ‌ها و بسته ‌بندی های مختلف، همواره بر حفظ کیفیت و طعم اصیل گز، که خواست مصرف ‌کنندگان حرفه ای این شیرینی قدیمی است، تاکید دارد و تجربه مصرف مطلوبی را برای مشتریانش فراهم کرده است.

تنوع در تولید گز

در این شرکت انواع گز لقمه ای و آردی با ترکیب مغزی‌جاتی مانند پسته، بادام، خلال بیدمشک و یا مخلوط آنها با درصدهای متفاوت (از ۱۰ تا ۴۲ درصد) و همچنین سوهان گزی تولید می شود.

در تولید تمام محصولات مرداویج علاوه بر تنوع محصول و حفظ کیفیت به این مهم توجه شده که سلامت مصرف ‌کننده در اولویت باشد و مواد اولیه گز و سوهان گزی، از بهترین و مرغوب ‌ترین باغات پسته و بادام و استاندارترین مواد اولیه تهیه شود.

مرداویج برای تمام سلایق و اقشار مختلف جامعه، محصولات متنوعی تولید کرده تا مردم بتوانند با هر جایگاه و درآمدی، از این شیرینی با اصالت استفاده کنند.

گز، سوغات شیرین نصف جهان

بسیاری از مردم ایران، همانقدر که اصفهان را با سی و سه پل و خواجو و میدان نقش جهان می‌شناسند، نصف جهان را با سوغاتی خوشمزه و شیرینش گز به یاد می آورند.

گز بهترین سوغات اصفهان است و گز مرداویج همواره می کوشد تا نماینده شایسته ای برای مردم اصفهان باشد و هرکس از اصفهان گز با خود به عنوان سوغات برد، خاطره و یادگار خوبی از دیار نصف جهان در خاطرش به یادگار بماند و کامش از مصرف گز شیرین شود.

تضمین کیفیت

در شرکت گز مرداویج، کیفیت تمامی مواد اولیه  تشکیل دهنده گز و سوهان گزی بصورت ویژه بررسی می‌شود

تولید سفارشی

در این شرکت تولید گز با ترکیبات خاص و مدنظر مشتریان در تولید انبوه ، قابل سفارش  می‌باشد

تولید انبوه

گز مرداویج توانایی تولید انبوه و عمده برای برطرف کردن نیاز بازار اصفهان و دیگر شهرها را دارد

برگی از افتخارات گز مردوایج

شرکت گز مرداویج، با بهره‌گیری از سال‌ها تجربه و استفاده از مرغوب‌ترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه، روز به روز فرآیند تولید گز را با استفاده از تکنولوژی‌های برتر و روز دنیا بهبود بخشیده و در تولید گز از مجهزترین آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت بهره می برد.